Versa Design Concepts

"Versa Design Concepts", sıradan mekanların sınırlarını aşan, stil, konfor ve yenilikle yankılanan olağanüstü yaşam ortamları yaratan lider bir iç tasarım şirketidir.

01

İç Tasarım ve Dekorasyon

Temel hizmetimiz, benzersiz tarzınızı yansıtan ve pratik ihtiyaçlarınızı karşılayan büyüleyici iç mekanlar yaratma etrafında döner. Konsept geliştirmeden mobilya seçimi ve yerleştirmeye kadar ilham veren ve gençleştiren mekanlar yaratıyoruz.

02

Renk Danışmanlığı ve Malzeme Seçimi

İstenilen ambiyansı yakalamak için doğru renk ve malzemeleri seçmek çok önemlidir. Renk danışmanlığımız ve malzeme seçimi hizmetlerimiz, alanınızın genel görünümünü ve hissini geliştiren bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olur.

03

Alan Planlama ve Optimizasyon

Alanınızın işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak bizim uzmanlığımızdır. Her alanın verimli kullanılmasını sağlayan, kesintisiz bir akış yaratan ve kullanılabilirliği artıran ayrıntılı alan planlama çözümleri sunuyoruz.

04

Proje Yönetimi

Biz kavramsallaştırma ve planlamadan satın alma ve inşaat yönetimine kadar projenizin her yönünü denetlerken arkanıza yaslanın ve rahatlayın; sizin için kusursuz ve stressiz bir deneyim sağlıyoruz.

05

Tadilatlar ve Tadilat

İster tek bir oda, ister mülkün tamamı olsun, mevcut alanlara yeni bir soluk getiren, potansiyellerini optimize eden ve değerlerini artıran yenileme ve yeniden modelleme hizmetleri sunuyoruz.

06

Sürdürülebilir tasarım

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, karbon ayak izinizi azaltmak için enerji tasarruflu teknolojiler ve çevre dostu malzemeleri bir araya getiren çevreye duyarlı tasarım çözümlerimizde açıkça görülmektedir.

Scroll to Top